1. Egy jó helyszín már félsiker
Ha sikerül megtalálnod egy igazán jó helyszínt, ami minden szempontból ideális, akkor már majdnem teljes is a sikered. Éppen ezért érdemes ezzel a feladattal kezdeni, és a többi ehhez igazítani. Az egész esemény hangulatát meghatározz az, hogy milyen helyen van tartva a céges évzáró esemény, legyen az bármilyen jellegű. Ha biztosra akarsz menni, válogass a legjobb rendezvényhelyszínekből a Zsidai Csoport kínálatából ide kattintva: céges évzáró rendezvény Budapesten.
2. Értesíts időben a résztvevőket
Igen, igen, karácsonyig még van bőven idő, de ez mindenki számára egy nagyon nyüzsgő időszak megannyi fontos teendővel, elintéznivalóval és programokkal. Célszerű olyan hamar értesíteni a résztvevőket, amilyen hamar csak lehet, hiszen így minimalizálhatod annak az esélyét, hogy naptárütközések legyenek, vagy akár még módosíthatsz is, ha időben visszajeleznek, de ehhez elengedhetetlen, hogy időben kiküld a meghívókat, értesítőket! Ha időben intézed a meghívást, akkor akár még ötleteket is gyűjthetsz a szervezéssel kapcsolatban!
3. Ne feledd a költségvetést
A költségvetés bizony nagyúr, hiszen legtöbb esetben maximalizálva van az erre elkölthető pénz mennyisége. Azonban könnyen jelentkezhetnek nem várt kiadások, amikkel számolni kell, érdemes erre félretenni. Optimális esetben a teljes költségvetés 20%-át érdemes félretenni az időközben felmerülő költségekre.
4. Ne változtass folyton!
A legjobb, ha még a szervezési munkálatok előtt kellő időt szakítasz arra, hogy pontosan megtervezz mindent, akár még igényfelmérő kérdőíveket is küldhetsz szét, és gyűjthetsz így öteteket, javaslatokat. Találj ki egy fő irányvonalat, és indulj el annak mentén, és ezen már ne változtass. A folyamatos változtatások rengeteg időt, energiát, és nem utolsósorban pénzt emésztenek fel.
Kommentek